Читай, щоб зробити світ кращим!

/Files/images/P1011947.JPG
Організатор:
Дата початку:
27.03
Дата завершення:
27.03
Час початку:
13:00
Час завершення:
14:00
Місце проведення заходу:
Христинівська ЦРБ
Опис:

Добігають до кінця дні володарювання синьоокого березня. Він подарував нам тепле сонечко, перші квіти та багато свят, серед яких і Всеукраїнський тиждень дитячого і юнацького читання. Свято це започатковане далекого 1944 року, коли дітям, обпаленим полум'ям війни, несли друковане слово. Слово знань, розвитку, здійснення мрій. Адже діти - майбутні творці, вчені, винахідники, письменники. У незалежній Україні це свято затверджене 22 лютого 1993 року, а з 2009 воно отримало статус Всеукраїнського.

Тиждень читання для школярів, який проходить під час весняних канікул - чудова нагода для популяризації читання, книги, бібліотеки, як скарбниці знань. Користувачі мають змогу більше дізнатись про письменників, художників-ілюстраторів, про всіх, хто створює це чудо - книгу. А іще - про історію книги і книгодрукування, зв'язок художньої літератури з іншими видами мистецтва, зокрема з кінематографом, театром, радіомовленням, образотворчим мистецтвом тощо.

В ці дні користувачі бібліотек знайомляться з новинками літератури, а іще для них проводяться цікаві і змістовні масові заходи, в яких вони беруть активну участь: конкурси вікторини, інтелектуальні ігри, театралізовані години, квести, літературні години, зустрічі, години обміну думками, диспути, читацькі конференції. Мають нагоду показати свої таланти: написати вірша, відгук на прочитану книгу, намалювати ілюстрацію до улюбленого твору...

Серед заходів, які пройшли в бібліотеці, слід відзначити квест-бібліобродилка "Літературний фейєрверк", під час якого, демонструючи свої знання, учні відгадували загадки, кросворди, мовні шаради, вгадували героїв літературних творів тощо. Для цього вони працювали із словниками, довідниками, матеріалами книжкових виставок, літературного музею, народознавчої світлиці "Берегиня". Питання стосувались історії України, зокрема подій Української революції, світової та української літератури, рідної мови, життя і діяльності письменників та відомих діячів України.

Квест показав, що учні 9-В класу СШ №1 (класний керівник Корнієнко Олена Станіславівна) добре знають історію нашої держави, її видатних діячів, твори письменників української і світової літератури. Вони ростуть допитливими, ерудованими, начитаними. Саме за таким - майбутнє України.