Покликані любов'ю до України.

/Files/images/P1011884.JPG
Організатор:
Дата початку:
14.03
Дата завершення:
14.03
Час початку:
11:00
Час завершення:
12:30
Місце проведення заходу:
Христинівська ЦРБ
Опис:

Феномен добровольства здавна притаманний українцям. Запорожські козаки і січові стрільці, молоді бійці під Крутами і патріоти в роки Української революції, солдати, ополченці і партизани Другої світової війни - вони ставали на захист інтересів народу, боронили Батьківщину від загарбників і окупантів, не шкодуючи ні сил, ні самого життя заради святої ідеї.

Славні нащадки тих героїв, за покликом серця , вийшли на Майдан Гідності, відстоюючи світле майбутнє для України. Їх не злякали погрози, військове протистояння і кулі . І саме герої Майдану стали першими добровольцями, які на сході держави зі зброєю в руках протистояли озброєній російській армії. Зростають ряди добровольців - українських патріотів, які, свято вірячи в перемогу свого народу, протистоять окупантам. Вчителі і робітники, фермери і студенти, науковці і працівники культури, священнослужителі і медики стають пліч-о-пліч там, на сході країни, там, де в зоні АТО вирішується питання цілісності, суверенності і незалежності України.

Добровольці користуються шаною і повагою в нашого народу. Саме тому в Україні 14 березня оголошено днем добровольця.

Вшановуючи подвиг добровольців, в районній бібліотеці організовано виставку-інсталяцію "Вони - герої рідної землі, вони держави вільної солдати", яку презентували на урочистому зібранні, приуроченому Дню українського добровольця. Присутні познайомились з матеріалами нашої виставки , де представлені матеріали і про добровольців Христинівщини. Присутні взяли участь в поетичному марафоні "Хай в серці палає вогонь любові до України". Вірші читали керівники району, учасники АТО, працівники РДА, священник, учні, які приймали участь в патріотичному марафоні. Читали зі сльозами на очах, вкладаючи в поетичні рядки свою душу, свою мрію про мир, про щасливе повернення всіх бійці, добровольців і волонтерів живими і здоровими.

Ми низько схиляємо голови перед мужність героїв-добровольців, ми пишаємось їх відвагою і самопожертвою. Завжди пам'ятатимемо імена тих, хто за ідеали України віддав своє життя.

Подвиг добровольців - учасників АТО житиме вічно.