Бібліотекарі беруть літній старт

Пригріває сонечко, буяють квіти і трави, росте городина, птахи висиджують пташенят - настає літо. Це пора відпусток і канікул, туристичних походів і екскурсій, відпочинку і оздоровлення.

Свої завдання визначили і бібліотечні працівники, які зібрались на свій районний семінар-діалог "Бібліотечне дозвілля: комфорт, креатив, релакс

Директор ЦБС розповіла про результати об'їзду СБФ, про недоліки в роботі та шляхи їх усунення.

Заступник директора по роботі з дітьми Загороднюк Л.І. познайомила з районною програмою літнього читання, розповіла про цікаві форми популяризації книги серед юних користувачів бібліотек та провела годину профмайстерності "Робота літньої читальні "Бібліотека під відкритим небом".

Провідний бібліотекар юнацької кафедри Мельник Л,О. провела годину творчої ініціативи "Сучасний підхід до нестаціонарних форм обслуговування", під час якої бібліотечні працівники обмінювалися своїми новими методами вирішення проблем з цього питання.

Провідний бібліотекар читального залу Кулеша С.М. провела творчу лабораторію "Сучасний PR бібліотеки: його складові". Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні питань, пов'язаних з темою семінару.

Відбулося і засідання клубу "Письменник і час", присвячене новим творам письменників- земляків.

Дружний колектив однодумців сфотографувався напам'ять про цей семінар. А наші працівниці, які мають гарне ім'я Наталя, позували окремо.

Хай літо принесе нам гарну погоду, змістовний відпочинок, нові досягнення, активних читачів і хороші книги.

Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.