Через його долю і творчість пройшла станція Христинівка

120 років тому народився Володимир Сосюра, один з найромантичніших ліриків ХХ століття. Його доля тісно пов'язана з подіями Української Революції. Саме в той час поет, тоді вояк збройних сил УНР служив у гайдамацькому полку петлюрівської армії. Бої, в яких приймав участь ще юний Сосюра, проходили на станції Христинівка.

В творчому доробку В.Сосюри багато віршів, в яких звучать слова кохання, слова любові до України. Серед них вірш-заповіт нам, прийдешнім: "Любіть Україну!". Так ніжно, по-синівськи палко міг признатись у своїй любові до своєї Батьківщини лише справжній патріот. І як благословіння, як пророцтво: "Любіть Україну... і вічні ви будете з нею".

В бібліотеках району організовано книжкові виставки про життя і творчість цього відомого українського поета, а під час масових заходів користувачі дізнались багато цікавого і нового про поета, його непростий життєвий шлях. Тільки великий талант допоміг йому вижити в умовах сталінського терору. Його творчість і зараз чарує своєю задушевністю, теплотою і правдивістю почуттів.

/Files/images/IMG_20180116_163411.jpg

/Files/images/IMG_20180116_163459.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 81

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.