Одна Україна, єдиний народ

/Files/images/101 (1).jpg

Українці - вільнолюбивий народ, який понад усе цінує свободу і незалежність. Наші предки передали нам у спадок любов до своєї землі, прагнення зберегти для своїх нащадків Україну цілістною, вільною і єдиною

.Саме тому день Соборності України, який відбувся 22 сіяня 1919 року, ми відзначаємо як всенародне свято. Свято єдності народу, його дум, мрій і прагнень. Ми - велика нація. І ми хочемо жити в мирі і злагоді зі своїми братами- українцями.

Відзначаючи свято Соборності, бібліотекарі організували книжкові виставки, провели години духовності, уроки державотворення, вечори патріота.

Зі своєю виставкою-інсталяцією "З вічною думкою про єдність на своїй землі" ми прийняли участь в урочистостях, які проходили біля пам'ятного знаку борцям за волю України. На цій виставці представлені книги, документи, поезії, фотографії, які розповідають про події, пов'язані з цим священним днем для кожного українського патріота.

Цей день - знакова подія в історії нашої держави, тому ми повинні пам'ятати його, берегти і передавати нащадкам ідеї Соборності.

Кiлькiсть переглядiв: 139

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.