Книги кольору кохання

Цього року в Україні вперше відбувається Національний тиждень читання, який проводить Український інститут книги спільно з МКІП з 13 по 19 грудня. Це загальнонаціональне свято, що об'єднує навколо читання читачів, письменників, бібліотекарів, видавців і книгарів по всій країні.

Наша мета – залучити українців до читання, купівлі та дарування книжок, відвідування бібліотек, а також привернути увагу до українського книговидання та літератури, підтримати видавництва, книгарні та бібліотеки. Звернути увагу на чинники, що допомагають українцям читати, і проєкти, які роблять книжку ближчою до кожного українця.

«Національний тиждень читання – надзвичайно важлива подія для промоції читання книжок в різних країнах. Український інститут книги займається промоцією читання на державному рівні. По-перше, ми спрощуємо українцям вибір – у нас є проєкти, в яких експерти відібрали книжки під різних читачів, від дошкільнят до дорослих, крім того, ми інформуємо про українські книжки, що здобули премії та нагороди як в Україні, так і за кордоном. По-друге, надаємо доступ до книжок безкоштовно через публічні бібліотеки, для яких закуповуємо книжки. По-третє, здійснюємо ряд проєктів з промоції читання як процесу, важливого для формування цілої життєвої стратегії, зазвичай значно більш успішної у тих, хто читає багато, ніж у тих, хто не читає взагалі», – розповіла директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

Центральна бібліотека Христинівської міської ради, беручи участь у Національному тижні читанні, організовує книжкові виставки, зустрічі з місцевими літераторами, журналістами, огляди літератури, екскурсії до бібліотеки та літературного музею тощо.

#кольорові_читання В перший день Тижня увазі користувачів була представлена книжкова виставка «Червоне – то любов...». На ній зібрані книги в червоних обкладинках. Це колір кохання, пристрасті, вогню, життєвої сили... Але це і колір гніву та війни. Саме такі книги на цій виставці: «Поряд з характерником» Любові Овсянникової, «Микола Джеря» Нечуя-Левицького, «Червоні на чорному сліди» Ірини Цілик, «Вигнання з раю» Павла Загребельного, «Війна з Росією» - автор - генерал Великої Боитанії, сер Річарда Ширрефф, «Санаторна зона» Миколи Хвильового, «Від хорошого до величного» Джима Коллінза, багато книг із серії «Всесвітня література».

Виставка вийшла яскравою, насиченою. Своїм кольором відразу привертала увагу користувачів. Гарних всім книг, приємного читання!

Кiлькiсть переглядiв: 87

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.