Молодь змінює світ

12 серпня – це день, в який, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день молоді. Рішення про це було прийнято в 1998 році. В цьому році і Україна святкуватиме цей день саме в серпні. На різних рівнях відбуватимуться заходи, які присвячуються розвитку рішень та висвітленню проблем молоді, захисту їх прав та свобод в міжнародному аспекті.

Молоді українці показують всьому світу таку сміливість, мужність, самовідданість в боротьбі за свободу і волю України, що змушують всю світову спільноту схиляти голови в пошані. Ніколи рашистам не зрозуміти свободолюбних українців, які йдуть у бій не за гроші і привілеї, а за мир і щасливе майбутнє своєї держави.

В цей день в бібліотеках нашої громади організовані книжкові виставки, проходять різні масові заходи: поетичні марафони, майстер-класи по виготовленню української символіки для вояків ЗСУ, що стануть, сподіваємося, їхніми оберегами. А також – конкурси, вікторини, огляди книг і періодики, перегляд фільмів воєнної хроніки тощо.

На книжковій виставці в центральній бібліотеці представлені книги про тих, хто з молодих років з гордістю несе ім’я українця. Це письменники і художники, співаки і музиканти, спортсмени, олімпійці і паралімпійці, герої Небесної Сотні, АТО і вояки, які зараз захищають нашу землю від знахабнілої навали рашистів, волонтери і патріоти України. Ми єдині, ми відстоїмо нашу Україну від зазіхань рф. Ми пишаємося нашою молоддю, адже саме молоді юнаки і дівчата знаходяться на передовій, працюють в тилу, вчать дітей, вирощують хліб. З такою молоддю ми переможемо ворога і відновимо Україну!

Кiлькiсть переглядiв: 8

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.