Святе полотнище нашої держави

Степів таврійських і карпатських гір

З'єднався колір синій і жовтавий.

Недругам усім наперекір –

Квітує прапор вільної держави!

День Прапора – це свято, встановлене в Україні на державному рівні для вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки Незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів. 23 серпня 2004 року, український народ, усі ми, вперше святкували День Державного прапора України. Тобто ми стали свідками зародження ще однієї, дуже важливої для політичного та національного єднання нашого народу державної традиції.

Виявляється, життя інколи справді ділиться на «до» і «після». І буває це не десь за обрієм чи в далекій країні. Усе це трапилося з нами, на нашій українській землі, де прапор – кольору осіннього степу та блакитного неба є символом мужності, гордості, надійною опорою і святинею для наших солдат які відстоюють суверенітет і цілісність земель України. Під цим прапором наші мужні вояки щодня, щохвилини ідуть у бій з ненависним ворогом, який зазіхає на нашу землю, на нашу волю, на наше життя і на наш жовто-блакитний прапор.

Реалії нашого життя зараз такі, що ми не збираємо великої аудиторії для проведення масових заходів. Але і не відмітити цей день ми не можемо. Тому організували виставку-інсталяцію «Цвітуть, неначе квіти волі, знамена жовто-голубі». Біля неї провели конкурс знавців державної символіки «Під жовто-синім небом України заколосилися жита».

Наш прапор – знамено сили нашої держави, її Збройних Сил, нашого мирного майбуття.

Кiлькiсть переглядiв: 1

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.