Комп’ютер в нашому житті

Уявити наше життя без комп’ютера уже неможливо. Сьогодні всі комп’ютерники і програмісти – іменинники. Хоч це і неофіційне професійне свято, але воно дуже популярне серед працівників цих професій. Цього дня ми маємо змогу вшанувати людей, які роблять наше життя цікавішим та легшим завдяки новим технологічним розробкам.

Адже комп’ютер – це оперативна інформація, якісний зв'язок, можливість подивитись новини, фільм, концерт, хроніку, познайомитися з чиїмось передовим досвідом, привітати хорошу людину зі світом чи днем народження. Перелічити всі можливості комп’ютера просто не реально. Комп’ютером вільно володіють уже дошкільнята під час навчання в школі, а потім у коледжі чи ВИШі вони вдосконалюють свої звання так, що багато хто обирає роботу з цим чудом сучасності своїм фахом. Ми вітаємо їх зі святом, зичимо всіляких гараздів.

А в центральній бібліотеці провели годину комп'ютерної грамотності для тих, хто ще боязко підходить до ПК, довго шукає букви на клавіатурі, губиться перед тим, як нажати якусь клавішу. Адже в бібліотеку частіше звертаються ті, в кого його немає вдома.

Сьогодні наші користувачі вчились користуватися комп’ютером, розгадували кросворди, визначали які їстивні гриби ростуть в нашій місцевості (адже після дощів почнеться грибний сезон) тощо.

Ми всі сьогодні стали трішки комп’ютерниками, трішки ще повчимось і станемо програмістами.
Кiлькiсть переглядiв: 3

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.